Gabiony

GABIONY inaczej zwane koszami gabionowymi to niezwykłe połączenie kamienia ze stalą. Zróżnicowanie kształty i nowoczesny dising daje otoczeniu zewnętrznemu niesamowity wygląd a tym samym jest to bardzo solidne rozwiązanie.

Nasze ogrodzenia gabionowe wykonane są ze stali ocynkowanej ogniowo według najwyższej normy EN ISO1461 malowanej proszkowo. Do wypełnienia koszy stosujemy kamień otoczak, granit, gnejs jednak tak naprawdę wszystko zależy od gustu i wyobraźni naszych klientów. Należy również zwrócić uwagę na najwyższą jakość wykonania. Nasze ogrodzenia są trwałe a cynkowanie ogniowe oraz lakierowanie proszkowe daje konserwację na długie lata. Wypełnienie zapewnia wyciszenie, prywatność i ochronę przed wiatrem. Na życzenie klienta możliwe jest pokrycie farbą w technologii malowania proszkowego. Kolorystyka zgodna z paletą RAL.

Solidna i mocna konstrukcja ogrodzenia jest odporna na czynniki zewnętrzne. Doskonale komponuje się z miejskim szykiem jak również z naturalnym otoczeniem. Z ogrodzenia można stworzyć zieloną ścianę, która podnosi walory naturalizmu oraz estetyki.

Parametry techniczne: od 20 cm do 300 cm
Długość: [cm] Szerokość [cm] Oczko: [mm] Drut
od 50 cm do 600 cm von 20 cm do 300 cm 50×50 mm, 50×100 mm, 50×200 mm von ø3,0 do ø8,0 mm